Pożyczki gotówkowe dostępne przez całą dobę

Wśród wielu produktów bankowych oferowanych przez Luxoriss na szczególną uwagę zasługują Pilne Pożyczki. Są to pożyczki gotówkowe przeznaczone dla zarówno dla dotychczasowych, jak i nowych klientów tego banku. Klienci, którzy są już związani z tym bankiem i posiadają w nim rachunki, mogą liczyć na bardzo preferencyjne warunki. Ich wniosek o pożyczkę rozpatrywany jest w piętnaście minut. Po upływie tego czasu środki pieniężne przelewane są już na wskazane konto.

Osoby, które zechcą dopiero rozpocząć współpracę z nami i zdecydują się na pożyczki gotówkowe, również mogą spodziewać się minimum formalności. Pieniądze mogą zostać przeznaczone na dowolny cel, bank nie wymaga obecności osób poręczających ani dodatkowych zabezpieczeń.

pożyczka gotówkowa

Korzyści wynikające z umowy pożyczki.


Pilna Pożyczka to bardzo atrakcyjna propozycja. Charakteryzuje się dość niskim oprocentowaniem i małymi kosztami jej uzyskania. Prowizje bankowe to wydatek rzędu trzech procent, co stanowi bardzo konkurencyjną ofertę w stosunku bo innych banków komercyjnych. Takie pożyczki gotówkowe to również dowolność klienta w wyborze okresu kredytowania, dnia płatności i wysokości kwoty raty. Bank oferuje również bardzo atrakcyjny pakiet ubezpieczeń, z którego można skorzystać w trakcie trwania umowy pożyczki.

Można również podwyższyć kwotę pożyczki w przypadku terminowego regulowania swoich zobowiązań. Dla każdego klienta zostają przygotowane indywidualne rozwiązania finansowe. Wszystkie szczegóły dotyczące tej oferty można poznać, kontaktując się z konsultantem lub spoglądając na stronę internetową Luxoriss